Сегодня: Вторник, 20 Марта 2018 года
Власть

Прокурор, якого звільнили за критику влади, хоче поновитися на посаді через суд

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   11065
Прокурор, якого звільнили за критику влади, хоче поновитися на посаді через суд
Сьогодні, 25 квітня, відбулося судове засідання в справі прокурора Ігора Попика, якого звільнили з державної служби за критичні дописи в соціальних мережах.


Справу розглядали в Івано-Франківському окружному адміністративному суді. Суть позову полягає в тому, що Ігор Попик прагне відновитися на посаді та вимагає стягнути середню заробітну плату за час вимушеного прогулу.


Після початку розгляду справи, суд за клопотанням представника обласної прокуратури переніс засідання на 10 травня. Причиною стала відсутність всіх необхідних документів зі сторони відповідача. Ігор Попик заявив, що готовий до мирної угоди, за умовами якої його буде відновлено на посаді.


"Сподіваюсь, що повернусь на роботу", — коментує судовий позов екс-прокурор.


Він розповів подробиці свого резонансного звільнення.


"До мене зателефонувало керівництво та повідомило, що потрібно з'явитися в офіс обласної прокуратури. Я очікував, що будуть вимагати пояснень, а як покарання отримаю догану. Проте, все виявилося не так. Прибувши на місце о 21:00, я деякий час чекав на зустріч, а вже потім мені повідомили про звільнення", — поділився Ігор Попик.


Він каже, що й раніше керівництво натякало на недопустимість критики в його дописах у соціальній мережі, але такі ситуації обмежувалися усними проханнями.


"Якщо вірити чуткам, то один з моїх дописів не сподобався керівнику військової прокуратури Анатолію Матіосу. Проте, це лише чутки, які я не можу довести", — продовжує екс-прокурор.


Чоловік запевняє, що дописував у фейсбук в позаробочий час, тому не розуміє причин претензій та попереджає, що й далі буде вести свою сторінку, адже живе у вільній та демократичній країні.Читайте також: Прокурор, якого звільнили за критику влади, висловив свою думку про реформи в прокуратуріwww.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.