Сегодня: Среда, 21 Февраля 2018 года
Власть

Як змінився автопарк франківських чиновників за три роки. ІНФОГРАФІКА

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10464
Як змінився автопарк франківських чиновників за три роки. ІНФОГРАФІКА
Загалом, число автівок у автопарках українських міських рад із 2014 року дещо скоротилося.


«Слово і Діло» проаналізувало дані про актуальну кількість машин в автомобільних парках міських рад обласних центрів та обласних адміністрацій.


Лідирує Київ, адже кількість машин у автопарку столичної міськради зменшилася з 99 до 84. Скоротили свої парки Дніпро, Суми, Житомир і Ужгород.


Однак деякі міськради навпаки — збільшили кількість своїх авто: лідирує Одеса, де кількість машин з 2014 року зросла на 6. Також на кілька машин розширилися автопарки міськрад Запоріжжя, Хмельницького і Житомира.


Без змін із 2014 по 2017 рік залишилися тільки автопарки міськрад Миколаєва і Черкас, де налічувалося 11 і 7 машин відповідно.


Найбільш «пішохідною» стала міськрада Кропивницького, у автопарку якої з 2014 року не значиться жодного автомобіля.


Як змінився автопарк франківських чиновників за три роки. ІНФОГРАФІКА


У більшості обласних адміністрацій України кількість автомобілів ледве дотягує до статусу автопарку: там є від сили одна-дві машини.


У Київській, Дніпропетровській і Закарпатській обласних адміністраціях немає і не було жодного закріпленого за ними авто. Що стосується Хмельницької і Вінницької ОДА, то до 2017 року обидві адміністрації втратили своє єдині автомобілі, які у них були 2014 року.


Без змін залишилися парки Херсонської, Тернопільської, Запорізької, Миколаївської і Кіровоградської облдержадміністрацій, де було від чотирьох до одного автомобілів.


Значно більш багатий вибір транспортних засобів мають у Чернівецькій, Сумській, Харківській, Івано-Франківській, Рівненській і Волинській адміністраціях, хоча їхні парки з 2014 року до теперішнього часу дещо скоротилися: тут з великим відривом лідирує Чернівецька область, у якої залишаються 28 машин.


Як змінився автопарк франківських чиновників за три роки. ІНФОГРАФІКА


Читайте також: Дорогі службові "конячки" прикарпатських прокурорів. Інфографіка


Івано-Франківська облрада придбала позашляховик вартістю більше мільйона гривень
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.