Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Власть

Три автомобілі, квартири та земельні ділянки — що ще в декларації заступника голови Апеляційного суду

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9046
Три автомобілі, квартири та земельні ділянки — що ще в декларації заступника голови Апеляційного суду
У вівторок, 25 квітня закінчуються повноваження чинного керівництва обласного Апеляційного суду, тому вчора були проведені офіційні виборні збори, під час яких затвердили «нових» головних судочинців Апеляційного суду. Заступником голови суду з розгляду цивільних справ було обрано Віталія Девляшевського. Ми проаналізували його декларацію у Єдиному державному реєстрі та пропонуємо Вам дізнатися, що ж придбав суддя під час роботи на посаді.


На посаді судді Апеляційного суду Віталій Девляшевський працює з 1994 року, тобто, вже 23 роки. У декларації судочинця  є три земельні ділянки (площею 2535 м. кв. – в Павлівці, поблизу Івано-Франківська та площею 432 м. кв. та 439 м. кв. в обласному центрі).


Спільно з дружиною Віталій Девляшевський декларує: земельну ділянку ( площею 63 м. кв.) в Івано-Франківську, квартиру ( площею 123,6) в Івано-Франківську, гараж, офіс ( площею 50, 2 м. кв.) та одне торгово-офісне приміщення (175 м. кв). Також, в Микитинцях, неподалік обласного центру у дружини судді є земельна ділянка, площею 751 м. кв.


У подружжя є ще одна квартира в Івано-Франківську, площею 81,90 м. кв, де спільним власником ще є син судді Миколай Девляшевський.


Крім того, Івано-Франківську подружжя ще добудовує свій дачний будинок, площею 33 м. кв., про що вказано в декларації.


У сім’ї є три транспортні засоби: Subary Legasy, 2004 року випуску  у власності дружини та Volvo 340, 1988 року випуску, Volvo V 40, 2000 року випуску у власності судді. 


Основними доходами судді є його заробітня плата 300 943 грн та проценти в банку 7 644 грн та 23 916 грн. Дружина судді задекларувала дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю у сумі 153 570 грн та пенсію — 55 520 грн. У декларації також вказана пенсія, яку отримує їхній син — 30 744 грн.


Суддія вказав в декларації також усі грошові активи сім’ї.


Три автомобілі, квартири та земельні ділянки — що ще в декларації заступника голови Апеляційного суду


Читайте також: Земельні ділянки, квартира, автомобіль — що ще у декларації претендента на голову Апеляційного суду


Золотий годинник, земельні ділянки, квартира — що ще задекларував голова Івано-Франківської ОДА
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.