Сегодня: Воскресенье, 21 Июля 2019 года
Власть

Франківчанка обурюється через збір коштів на екзамени у школі, де вчиться її дитина

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10380
Франківчанка обурюється через збір коштів на екзамени у школі, де вчиться її дитина
Франківка Вікторія поскаржилася в мережі на те, що на екзамен у класі, де вчиться її дитина збирають по 500 гривень. Жінка здавати кошти не хоче, проте побоюється осуду інших батьків і вчителів, що прийматимуть в її дитини екзамен. Таку ініціативу засуджує і директор департаменту освіти і  науки міста Ігор Смаль. 


Франківчанка обурюється через збір коштів на екзамени у школі, де вчиться її дитина


В коментарях під цим дописом жінка написала уточнення, що кошти збирають в ЗШ №22 — начебто на ручки, зошити, водичку, шоколадки дітям, цукерки вчителям, квіти, стіл для тих, хто приймає екзамен і сертифікат на ювелірні вироби для керівника класу.


Як на такі збори коштів реагує директор департаменту міської освіти, ми поцікавилися при зустрічі з Ігорем Смалем. 


"Результат екзамену не має залежати від суми зданих коштів на нього. Загалом минулої весни ми заборонили збирати гроші на екзамени, мабуть, ще раз потрібно нагадувати про це педагогам і батькам. Хотілося б звернутися до батьків: все має бути гуманно, якщо хтось прагне зібрати кошти і подарувати педагогу букет троянд, то не потрібно примушувати це робити ту частину батьків, які цього зробити не можуть. Якщо прагнення батьків віддячити педагогам матеріально не можливо перебороти, то потрібно це вводити в розумні межі. Зі свого боку скажу: педагог, який строго обмежив питання подарунків, їх і не отримує", — висловлює свою думку директор міського департаменту освіти і науки Ігор Смаль. 


Читайте також: "Вдарив, бо я забув ножниці", — подробиці історії про вчителя праці, який роздає стусанів на уроці. ВІДЕО


В рейтинг кращих шкіл України потрапили чотири навчальні заклади Прикарпаття
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.