Сегодня: Понедельник, 23 Сентября 2019 года
Власть

Визначено переможця на посаду Івано-Франківської митниці

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   11104
Визначено переможця на посаду Івано-Франківської митниці
У конкурсі на посаду начальника Івано-Франківської митниці переміг Василь Ватаманюк, завідувач Організаційного сектору (м. Київ) Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, на якого з 23.03.17 покладено обов’язки начальника Івано-Франківської митниці ДФС.  


Разом з ним було визначено керівників Тернопільської та Одеської митниць.


Кандидати-переможці будуть рекомендовані конкурсною комісією для зайняття вакантних посад керівників зазначених митниць відповідно до діючого законодавства. Остаточне призначення на посади відбуватиметься за попереднім погодженням з Міністерством фінансів України та головами відповідних обласних державних адміністрацій.


Оскаржити рішення конкурсної комісії можна буде протягом 10 календарних днів з дня отримання письмового повідомлення про результати конкурсу, що передбачено ст. 28 Закону України «Про державну службу».


Нагадаємо, кандидати проходили три етапи конкурсу — тестування, розв’язання ситуативних завдань та співбесіду, які передбачені положеннями Закону України «Про державну службу».


Читайте також: Прикарпатська прокуратура виявила "конфлікт інтересів" у митника
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.