Сегодня: Понедельник, 16 Сентября 2019 года
Власть

Андріїв задекларував майже мільйон доларів, у дружини - 15 мільйонів гривень і 7 квартир

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   10743
Андріїв задекларував майже мільйон доларів, у дружини - 15 мільйонів гривень і 7 квартир
Згідно з декларацією, у мера Ужгорода Богдан Андріїва є 1,5 мільйонів гривень і 889 тисяч доларів доходів і заощаджень.  У 2016 році він заробив у мерії 228 тисяч гривень, отримав % від вкладу в Укрексімбанку -  трохи більше мільйона гривень та 215 тисяч гривень виручки від оренди майна. 


Про це повідомляють "УН", з посиланням на дані ЄДР.


Крім "доларового" рахунку, у цьому банку в Андріїва ще 25 тисяч гривень та 1,2 тисяч євро.


З нерухомості у мера Ужгорода - офіс, площею 716 квадратних метрів, п’ять земельних ділянок, дві квартири (48 і 50 кв.м) право на користування будинком, площею 184 кв.м і ділянкою на тисячу "квадратів".


Богдан Андріїв задекларував два годинники "Breguet" і два карабіни "Blazer" і "Krieghoff".


За рік дружина Андрііїва - Влада - заробила 453 тисяч гривень зарплати, 12,3 мільйони дивідендів, майже мільйон від підприємництва, 182 тисячі - від вкладу у банки.


На рахунках у Укрексімбанку та Комінвестбанку у неї - 47 тисяч доларів, 456 тисяч гривень та 2 тисяч євро.


У Влади - три ділянки, сім квартир, магазин, автомобіль "Мерседес" 2012 року випуску. А ще дружина мера Ужгорода володіє 14,2 тисячами акцій (3,5 мільйони гривень) ужгородського "АТП" (вона є його кінцевим власником) та 318 тисячами акцій "Закарпатавтотрансу" (80 тисяч гривень). Окрім цього, у неї частки ще у шістьох компаніях.


Нагадаємо, Порошенко показав, скільки заробив у минулому році


 

 
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.