Сегодня: Вторник, 17 Сентября 2019 года
Власть

Муніципальна інспекція з благоустрою відзначила першу річницю діяльності

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   8836
Муніципальна інспекція з благоустрою відзначила першу річницю діяльності
Вчора, 1 квітня, пройшов рік з початку роботи структури, що займається боротьбою з незаконною зовнішньою рекламою та стихійною торгівлею. За цей час було виписано 1298 протоколів, 4499 приписів, 4102 акти обстеження, 2173 акти виконання та проведено 218 демонтажів МАФів.


Про річні підсумки роботи розповів керівник міського департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак у спільноті "Комуналка ІФ".


"Ці роботи провели молоді люди, які, переважно, тільки вийшли зі студентської лави. Безперечно, роботи ще дуже і дуже багато, проблем у сфері благоустрою в місті також, але для того й працюють кожного дня наші інспектори щоб їх вирішити! І спільно ми наведемо в місті Івано-Франківську показовий порядок!", — пише він.  


Читайте також: Як франківські чиновники висаджували дерева та прибирали сміття. ФОТО
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.