Сегодня: Четверг, 17 Октября 2019 года
Власть

Фонд держмайна повторно виставляє на аукціон комерційне приміщення в Івано-Франківську

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   9892
Фонд держмайна повторно виставляє на аукціон комерційне приміщення в Івано-Франківську
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській області інформує про повторний продаж на аукціоні в електронній формі за методом зниження ціни об’єкта групи А державної власності: нежитлова будівля майстерні площею 741,8кв.м, що не включена до статутного капіталу ВАТ «Променерговузол», за адресою: м.Івано-Франківськ, с.Хриплин, вул.Тисменицька, 2Б.


Початкова ціна об’єкта приватизації без урахування ПДВ – 261 156 грн, податок на додану вартість – 52 231,20 грн. Початкова ціна об’єкта приватизації з урахуванням ПДВ – 313 387,20 грн.


Аукціон в електронній формі за методом зниження ціни буде проведено Прикарпатського універсальною товарною біржею 14 квітня 2017 року, час початку внесення цінових пропозицій (початок аукціону) – 11.00, час закінчення внесення цінових пропозицій (закінчення аукціону) – 13.00.


Заява на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяви, подаються в електронному вигляді до Прикарпатської універсальної товарної біржі, адреса електронного ресурсу, який забезпечує організацію і проведення аукціонів в електронній формі http://putb.if.ua. (розділ Торги онлайн – аукціони).


Протягом двох календарних днів з дати реєстрації заяви учасники аукціону зобов’язані надіслати на адресу Прикарпатської універсальної товарної біржі (м.Івано-Франківськ, вул.Шевченка, 9) оригінали заяв на участь в аукціоні у трьох примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви, а також докази надсилання цих документів.


Кінцевий термін подання заяв на участь в аукціоні  – 10 квітня 2017 року включно до 17.15.


Покупець сплачує винагороду організатору аукціону у розмірі 1% (одного відсотка) від початкової ціни об’єкта приватизації.


Ознайомитись з об’єктом можна у робочі дні за місцем його розташування.


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (0342) 50-56-56 (Прикарпатська універсальна товарна біржа, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 9) та (0342) 553140, 752367 (РВ ФДМУ по Івано-Франківській області, 76019, м.Івано-Франківськ, вул.Василіянок, 48, ІІІ поверх).
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.