Сегодня: Четверг, 17 Октября 2019 года
Власть

Екс-директору, який довів до банкрутства облагроліс, не дали керувати Дністровським ландшафтним парком

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10661
Екс-директору, який довів до банкрутства облагроліс, не дали керувати Дністровським ландшафтним парком
Сьогодні, 24 березня, в ході другого засідання 13-ї сесії обласної ради, депутати не затвердили на посаду генерального директора «Дністровського регіонального ландшафтного парку імені Сергія Дідича» Ігоря Шумегу. Як відомо, до недавнього часу він був директором ОКП «Івано-Франківськоблагроліс», який з часів його управління дійшов до плачевного стану.


Нагадаємо, що екологічна комісія минулого місяця не змогла визначитися з вибором кандидата на цю посаду. Тоді  на цей пост претендувало два кандидата: депутат облради від «Самопомічі» Богдан Станіславський і самовисуванець Ігор Шумега. Проте пізніше, все ж таки, зупинилися на кандидатурі Шумеги.


Це викликало бурхливі протести в депутатів облради.


«Ми тільки що вислухали виступи про незадовільну роботу Ігоря Шумеги на посаді «Івано-Франківськагросіл». Чому ж після цього його призначають на посаду директора нового комунального підприємства?», — обурюється Ольга Галабала.


Вона зазначила, що «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» тільки формується. І цей об’єкт є дуже важливим, бо будівництво каскадів ГЕС заплановане саме на території Дністровського каньйону, де знаходитиметься цей парк.


Ольга Галабала назвала таке призначення політичною домовленістю. Депутати фракції «Воля» відмовилися підтримати кандидатуру Шумеги.


Сам Ігор Станіславович пояснив проблеми в роботі «Івано-Франківськагросіл» за його управління відсутністю фінансування та кадровими проблемами. Проте наголосив, що в кінці його роботи ситуація нормалізувалася.


В решті решт, "за" проголосувало тільки 16 депутатів, тож буде продовжена робота екологічної комісії з обрання кандидатури директора підприємства.


До теми: Активісти збирають підписи під петицією проти побудови ГЕС на Дністрі. Чому її варто підписати?
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.