Сегодня: Четверг, 17 Октября 2019 года
Власть

Депутати обласної ради затвердили питання для розгляду на черговій сесії

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   8424
Депутати обласної ради затвердили питання для розгляду на черговій сесії
Серед питань, що розглядатимуться, будуть звіти про роботу програм в різних областях за минулі роки, призначення нових директорів, перейменування географічних об'єктів, передача в оренду комунального майна, розробка надр та інше.


Сьогодні, 22 березня, на президії облради було затверджено перелік питань, призначених до розгляду на другому пленарному засіданні тринадцятої сесії обласної ради, що пройде в п'ятницю, 24 березня.


Загалом, на розгляд сесії буде винесено більше 60 питань, деякі з яких не встигли розглянути на першому засіданні сесії.


Зокрема, буде розглянуто питання про розподіл коштів бюджету розвитку області, що становить 30 мільйонів гривень. До слова, політичні квоти на бюджет розвитку цього року будуть відсутні.


Дозвіл на користування свердловинами мінеральних вод буде просити підприємство "Буркут". Право на користування іншою свердловиною буде продано на аукціоні.


Буде розглянуто можливість переіменування у Верховинському районі двох сіл: Текуче — в Текуча і Глибоке — в Глибока.


Депутати заслухають ряд питань про стан виконання обласних програм, серед яких виконання рішення облради щодо регіональної програми містобудівного кадастру області на 2012-2016 роки, виконання цільової програми проведення лабораторно-профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини області на 2016 рік. Затвердять оновлений склад комісії облради з питань поновлення прав реабілітованих, адже попередня програма припинила свою діяльність у минулому році.


Читайте також: Депутати обласної ради заборонили фірмі екс-регіонала видобувати нафту і газ на території Прикарпаття
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.