Сегодня: Четверг, 17 Октября 2019 года
Власть

Руслан Марцінків вийшов з лікарняного, щоб отримати протокол від поліції

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   11291
Руслан Марцінків вийшов з лікарняного, щоб отримати протокол від поліції
Однак замість протоколу міському голові вручили скаргу від ГО «Тризуб».


Попри те, що міський голова Руслан Марцінків лікується на денному стаціонарі й перебуває на лікарняному, він прийшов на робоче місце, щоб зустрітися й отримати повторний протокол, пише прес-служба міської ради.


Ще зранку на своїй сторінці в соціальній мережі Руслан Марцінків написав: «Шановні журналісти, громадські діячі, ФБ-експерти та й всі, хто цікавиться перебігом судових справ проти мене. Маю інформацію,що правоохоронні органи знову вручать мені протокол! Той самий - за ненадруковані диски Івана Яковича Франка і мурал дисидентки Ірини Сеник. Охоронці порядку з першого разу не змогли скласти папірець правильно, тож циркова справа продовжується. Як Вам відомо я перебуваю нині на лікування, спекулювати цим станом я не збираюся ( та й не бажаю аби інші спекулювали на цьому). Тому виділяю годину свого часу для того аби стражі порядку нарешті закрили це питання та вручили мені вірно складений протокол».


Проте схоже на те, що працівники департаменту вирішили, що зайві свідки їм не потрібні. Тож прийдуть знову раптово, а тоді стверджуватимуть, що міський голова від них переховується. Про це зазначив також і працівник місцевого УЗЕ, що можливо «київські хлопці» навідаються пізніше.


«Уже знайомий мені працівник управління захисту економіки замість протоколу, чомусь, вручає мені запит-скаргу від організації «Залізний тризуб». Як на мене, це вже можна трактувати як політичне переслідування, адже в листі йдеться про виділення коштів на, начебто, піар ВО «Свобода». Мабуть правоохоронні органи не зовсім розуміють, що ми у своїй діяльності керуємося виключно Законами Україна, згідно з якими кошти з міського бюджету не можуть витрачатися на рекламу політичних сил. Дуже смішна позиція, адже звернення можна передати мені через канцелярію, замість того, щоб уже вкотре влаштовувати цей цирк. І такі театралізовані дійства відбуваються не лише у Франківську, а й у інших містах Західної України: УЗЕ у кількості 50 осіб у Тернополі, кримінальна справа на мера Львова за його позицію. Складається враження, що на Галичину робить наступ державна влада, хоче поставити нас на коліна», - прокоментував ситуацію Руслан Марцінків.


Нагадаємо, що правоохоронні органи вже близько місяця намагаються вручити протоколи Руслану Марцінківу


До теми: Марцінків занадто хворий для суду, але достатньо здоровий для ефіру на телебаченні. ФОТОФАКТ


Депутати міської ради вимагають від Руслана Марцінківа повернути 5 мільйонів в міський бюджет


Народна прикмета: якщо Марцінківу погіршало, то означає, що скоро суд
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.