Сегодня: Четверг, 17 Октября 2019 года
Власть

Сім'я молодого керманича "Свободи" задекларувала 2 квартири, 122 тисяч гривень, 6 тисяч євро, та 5,4 тисяч доларів

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   8505
Сім'я молодого керманича "Свободи" задекларувала 2 квартири, 122 тисяч гривень, 6 тисяч євро, та 5,4 тисяч доларів
В Україні триває друга хвиля електронного декларування. Цього року кількість службовців, які мають показати свої статки суттєво збільшилася. Журналістів 0342.ua зацікавила "історія успіху" молодого керівника обласного осередку ВО "Свобода" та депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Королика.


Свободівець володіє квартирою (62 м. кв.), яка була придбана в 2015 році. Його дружина теж має у власності квартиру (44 м. кв.). 


Депутат задекларував 152 тисячі гривень зарплати в Тисменицькій райраді, його половинка - 40 тисяч гривень.


Цікавіша ситуація із відкладеними коштами. "Під матрацом" Михайло тримає 97 тисяч гривень, 3900 доларів, 4700 євро та 1400 польських злотих. Як бачимо, Королик розуміє значення диверсифікації валюти.


У його дружини подібна ситуація: 1500 євро, 1350 доларів та 25 тисяч гривень.  Молоде подружжя не надто довіряє банківській системі нашої держави, тому на рахунках лише 3900 гривень та 5 євро.


Якщо порівняти дані з декларацією за 2015 рік, то Михайло Королик - це справжній бізнес-геній. Адже в попередній декларації немає жодних відкладень в іноземній валюті. 


Який бізнес дозволяй так стрімко заробити гроші в країні, де люди, які не наближені до керівних посад бідніють з кожним днем?


Читайте також: Депутати міської ради вимагають від Руслана Марцінківа повернути 5 мільйонів в міський бюджет.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.