Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Власть

Пайові внески забудовників Івано-Франківська хочуть скасувати

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9584
Пайові внески забудовників Івано-Франківська хочуть скасувати
Розмови про скасування пайового внеску забудовників – обов'язкових платежів до скарбниці міста начебто на розвиток інфраструктури, ведуться не один рік. Зараз влада в черговий раз заявляє про можливе скасування цього умовного податку, який багато експертів вважають дуже корупційним.


Однак міський голова Івано-Франківська переконаний, що завдяки таким внескам неабияк поповнюється міський бюджет. Про це Руслан Марцінків написав на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі.


"Наш доблесний уряд, разом з депутатами ВРУ хочуть відмінити пайову участь забудівників в розвиток соціально-економічного розвитку міст, сіл, селищ. Минулого року Івано-Франківськ отримав 13 млн. 750 тис. грн.пайових внесків. Якщо взяти, що вже відмінили акциз з бензину та в планах частково забрати акциз з горілки, переклали видатки на виплату заробітньої плати вихователям, позашкіллю, іншим категоріям, то роблю висновок — децентралізація провалилась!" — підкреслив Руслан Марцінків.


Тому, міський голова планує на сесії міської ради зробити відповідне звернення та підготувати зібрання місцевого самоврядування.


Читайте також: В Івано-Франківську проаналізувати діяльність забудовників-порушників.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.