Сегодня: Понедельник, 23 Сентября 2019 года
Власть

Ужгородська мерія хоче звернутися до Порошенка з закликом заборонити торгівлю з ОРДЛО

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   11349
Ужгородська мерія хоче звернутися до Порошенка з закликом заборонити торгівлю з ОРДЛО
На наступне засідання сесії ужгородської міської ради, яке відбудеться 28 лютого, виноситься проект рішення Про звернення депутатів Ужгородської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр Міністра України щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією. 


"Звертаємося  до Верховної Ради України із закликом визнати Росію окупантом та заборонити торгівлю з тимчасово окупованими територіями на рівні Закону України;


- до Кабінету Міністрів України із закликом скасувати розпорядження уряду від 11.01.2017 р. про затвердженню Плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження;  


- до Президента України із закликом підтримати визнання російської окупації та заборону торгівлі з окупантом", - йдеться у зверненні.


Як інформував 0312.ua, Націоналісти прийшли під Раду й палять "фаєри", вимагаючи зупинити торгівлю з окупованими територіями.


Ужгородська мерія хоче звернутися до Порошенка з закликом заборонити торгівлю з ОРДЛО
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.