Сегодня: Воскресенье, 21 Июля 2019 года
Власть

Петро Порошенко заявив про будівництво нових доріг у 2017 році

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   11265
Петро Порошенко заявив про будівництво нових доріг у 2017 році
Вчора, 10 лютого, в Івано-Франківську Президент провів робочу нараду з головами облдержадміністрації Західної України щодо "дорожнього експерименту".  


Вчора, під час візиту в Галич, Петро Порошенко риторично запитав у людей, скільки вони чекали на Прикарпатті, щоб було відновлено дорожнє господарство?! Відомо, що не найкращий стан доріг – болюча тема для багатьох українців, адже погані автошляхи всюди – у великих мегаполісів та маленьких віддалених селах.


За словами Петра Порошенка, влада зробила рішучий крок і минулого року в кількох областях України був впроваджений фінансовий експеримент, у результаті якого половина коштів від митних надходжень залишалася в області, а гроші йшли на будівництво та ремонт доріг


Петро Порошенко підкреслив: "Цього року я дав доручення ще 15 мільярдів коштів від Національного банку України спрямувати на дороги і розповсюдити дуже вдалий експеримент, який був започаткований на Одещині та Галичині, на всю Україну. І ми побудуємо більше 2 тисяч кілометрів доріг лише за 2017 рік. Таким чином продовжимо тенденцію, яку ми мали у 2016 році".


Нагадаємо, що вчора 10 лютого, в рамках робочого візиту Петро Порошенко урочисто відкрив новий корпус центральної районної лікарні в Галичі.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.