Сегодня: Вторник, 18 Февраля 2020 года
Власть

Керівництво обласного УСБУ та представники моніторингової групи ОБСЄ обговорили питання безпеки в регіоні

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10068
Керівництво обласного УСБУ та представники моніторингової групи ОБСЄ обговорили питання безпеки в регіоні
Відбулася чергова зустріч керівництва Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області з представниками моніторингової групи ОБСЄ. На зустрічі сторони обговорили питання безпеки в регіоні.


Начальник Управління Петро Дідух розповів міжнародним спостерігачам про роботу штабу Антитерористичного Центру при УСБУ. Зокрема було обговорено питання інформування мешканців області щодо протидії терористичним загрозам, - передає 0342.ua з посиланням на прес-службу відомства.


П.Дідух також зазначив, що співробітниками спецслужби проведено значну роз’яснювальну роботу з керівництвом військових підрозділів та волонтерськими організаціями щодо кримінальної відповідальності за привезену з району АТО зброю та боєприпаси. На даний час стосовно мешканців області розслідується низка кримінальних проваджень за такими фактами.


Допомогу в підтримці миру та злагоди в області надають СБУ громадські організації, які забезпечують зв’язок між громадою і державними органами. Питання, які належать до компетенції спецслужби, активісти передають до СБУ та водночас контролюють дотримання правоохоронцями законності та прав громадян.


Учасники моніторингової групи ОБСЄ запевнили, що міжнародна спостережна місія і надалі надаватиме у звітах усю інформацію про події в України, що належать до питань її безпеки. 

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.