Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Власть

ПриватБанк стає державним

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   9146
ПриватБанк стає державним
Про це повідомляється на офіційному сайті Кабміну.


Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ «ПриватБанк» і гарантує безперебійне функціонування цієї установи і збереження коштів його клієнтів.


Ці дії відбуваються в чіткій координації з міжнародними фінансовими організаціями та за їхньої підтримки.


Голова НБУ Валерія Гонтарева, яка брала участь в засіданні уряду, і міністр фінансів Олександр Данилюк проінформіровали членів КМУ про те, що приватні акціонери ПриватБанку звернулися до уряду з пропозицією, щоб держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником.


Перехідний період починається з 19 грудня. Держава забезпечить плавний перехід, стабільну роботу цієї установи в звичайному для її клієнтів режимі.


В уряді вважають, що прийняте ним рішення врятувало як ПриватБанк, так і всю банківську систему.


У понеділок о 8.30 ранку про деталі прийнятих рішень на спільній прес-конференції розкажуть Міністр фінансів Олександр Данилюк і глава Нацбанку Валерія Гонтарева.


Вранці окремі заяви з цього приводу зроблять президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
www.0312.uaДжерело: forbes.net.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.