Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Власть

Майже півмільярда гривень — в наступному році мерія очікує зростання надходжень до міського бюджету

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9711
Майже півмільярда гривень — в наступному році мерія очікує зростання надходжень до міського бюджету
На засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 15 грудня начальник фінансового управління Вікторія Сусаніна представила проект бюджету на 2017 рік.


Надходження, порівняно з 2016 роком, прогнозовано зростуть на 24,8%, а це 444,4 млн. грн. З цього основне джерело доходу міського бюджету ПДФО (податок на доходи фізичних осіб) планово збільшиться майже на 30%. Загалом же, зазначають у фінуправлінні, бюджет-2017 може зрости на 21,1%


Що стосується структури видатків, то найбільше наступного року профінансують освіту, медицину та житлово-комунальне господарство. Як раніше запевнив міський голова Руслан Марцінків, у 2017 році продовжать ремонтні роботи у навчальних закладах та будівництво нових, відновлюватимуть благоустрій міста. Також він неодноразово наголошував, що в галузі охорони здоров’я планують зосередити основну увагу на дитячій медицині. Мова йде і про ремонт приміщень, і про закупівлю сучасної техніки.


Варто відмітити, що для будівництва нового моста через Бистрицю Солотвинську в міському бюджеті заклали 50 млн грн. Додатковим навантаженням в 2017 році стане утримання професійно-технічної освіти та компенсація за безкоштовний проїзд в громадському транспорті для пільгових категорій. Нагадаємо, що ще у 2015 році на ці статті витрат держава передбачала субвенції.


Руслан Марцінків підкреслив, що у міському бюджеті на прийдешній рік врахували збільшення виплат для вояків УПА та Української дивізії «Галичина». Тепер щомісячна допомога їм зросте вдвічі і становитиме 1 500 грн.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.