Сегодня: Вторник, 19 Ноября 2019 года
Власть

Викрутка, аспірин і скальпель. Чим сьогодні відзначився мер на "оперативці"

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   11348
Викрутка, аспірин і скальпель. Чим сьогодні відзначився мер на "оперативці"




Сьогодні, 13 грудня, на черговій оперативній нараді Руслан Марцінків перебував у доброму гуморі. Як завжди, наш мер за словом до кишені не тягнувся. 


Ось якими висловлюваннями мер запам'ятався журналістам 0342.ua сьогодні.


Марцінків обурився тим, що сонячне дерево на стометрівці, яке кілька тижнів тому понищили вандали досі не зремонтували. 


"Вам дати відвертку?", — запитав мер у директора департаменту будівництва і архітектури Дмитра Нижника. На що Нижник відповів, що дерево — не в компетенції їхнього департаменту. Тоді Марцінків доручив розібратися і передати сонячне дерево на баланс департаменту архітектури.


Під час доповіді заступниці головного лікаря Центральної клінічної міської лікарні Емми Гошовської про епідеміологічну ситуацію в місті, медик згадала про вакцинацію від грипу.


"Тільки не розказуйте мені про вакцини, от не треба. Найкраще лікування — то мед, цибуля, часник. Як казав мій батько — лікар: "Ліки — то лише аспірин, або скальпель". 


Марцінків каже, що потрібно більше церков, аби не було так багато суїцидів


Під час доповіді комунальників про впорядкування території міста, мер звернувся до підрядників, які відповідають за вулицю Марійки Підгірянки. 


"Де ви той пісок берете? Він, як болото. У вас немає біленького, жовтенького піску? Скоро у тендері будемо писати: пісок жовтий", — зауважив Марцінків.


Нагадаємо, сьогодні на оперативці мер порадив покласти у місті хрест тверезості та висловив думку, що обирати поліцейських має громада


До теми: "Winter is coming" та інші несподівані "перли" Руслана Марцінківа з оперативної наради


Марцінків послав патрульних на... Ратушу. Перли мера з оперативної наради


























www.0342.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.