Сегодня: Воскресенье, 19 Января 2020 года
Власть

Президентська декларація: три жінчині сумки, шуби, рояль та хімчистка

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   10653
Президентська декларація: три жінчині сумки, шуби, рояль та хімчистка
Президент Петро Порошенко зовсім не поспішав оприлюднювати свою електронну декларацію, яка з’явилася буквально за дві години до дедлайну.


У мережі жартували, що гарант не знає, куди подіти всю свою готівку, якої врешті виявилося 900 тисяч гривень та 60 тисяч доларів.


Своїми будинками та земельними ділянками Порошенко навряд чи здивував. А от серед рухомого майна президента є кілька цікавинок.


Так, наприклад, президент має власну машину для хімчистки, яку вніс у свою декларацію.


Крім того, Порошенко, як і інші чиновники, не позбавлений потягу до прекрасного. Тому й назбирав колекцію зі 65-ти картин українських та російських майстрів 19-20 століття та колекцію з 15-ти творів старих майстрів. Також гарант має 4 роботи сучасних імпресіоністів та сюрреалістів, 6 скульптур 19-20-го сторіччя та навіть скульптуру "Хлопчик рибалка" Гуглієльмо Пугі.


Ще у декларації вказано меблі, гарнітури, люстри та килими.


Годинників Порошенко задекларував 6: три від бренду "Hublot", один від "Patek Phillip" та 2 "Breguet".


Серед президентського майна вартістю понад 100 мінімальних зарплат на 1.01.2015 є і рояль німецької марки "Schimmel", вартість якого починається приблизно від 40 тисяч доларів.


Звісно ж, не обійшлося у декларації без власності першої леді, яка виявилася доволі скромною. Всього лише три жінчині сумки потрапили до декларації. Одну з них - рожеву "Fendi" за майже півмільйона гривень нещодавно обговорювали у мережі.


Також гарант задекларував три шуби першої леді - дві з норки і один кожушок із соболя.


У декларації також вказано ювелірні вироби та прикраси - браслети, каблучки, сережки, кулони, намисто, чоловічі запонки, тримач для краватки. Найбільше президент із дружиною накупили прикрас від бренду "Carrera y Carrera".


Як інформував 0312.ua, Народний депутат із Закарпаття тримає вдома 1,5 мільйони євро готівки


Президентська декларація: три жінчині сумки, шуби, рояль та хімчисткаАндрій Андрусяк

www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.