Сегодня: Среда, 21 Февраля 2018 года
Власть

Міністр ЖКГ Геннадій Зубко: "Прикарпаття повністю готове до опалювального сезону"

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10646
Міністр ЖКГ Геннадій Зубко: "Прикарпаття повністю готове до опалювального сезону"
На селекторній нараді щодо питань осінньо-зимового періоду віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко заявив, що Іванофранківщина належить до областей, які на 100% готові до опалювального сезону.


За словами міністра, цьогоріч уперше підключили опалення не за графіком, а відповідно до температурного режиму на вулиці.


Нагадав Зубко і про важливий прийнятий закон "Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості підприємств теплоенергетики та підприємств водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії".


Згідно з цим проектом проводитимуть реструктуризацію заборгованості для водо- і теплопостачальників, яка накопичена до 1 липня 2016 року. Зокрема, підприємтствам буде надано до 5 років на погашення боргів, а також буде на період реструктуризації призупинено нарахування штрафів та пені, а після виплати заборгованості буде можливість скасувати попередні штрафи.


До слова, на території області станом на 21 жовтня працюють усі 819 котелень. Опалюють 73 лікарні, 280 дошкільних навчальних закладів, 722 навчальні заклади та 1127 багатоквартирних житлових будинків, тепло в які надходить від централізованих систем теплопостачання.Христина Семерин

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.