Сегодня: Вторник, 20 Марта 2018 года
Власть

Страйк через заборгованість по зарплаті під стінами ОДА

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10961
Страйк через заборгованість по зарплаті під стінами ОДА
Пікетувальники ― працівники ВАТ «Пресмаш». Вони вимагають виплатит їм богр за 20 місяців роботи.


Попереднє керівництво підприємства зробило все для того, щоб довести завод до банкрутства ― повідомляє «Курс» з посиланням на слова голови страйкового комітету ВАТ «Пресмаш» Віктора Карабета.


Працівники, що вийшли на акцію протесту, стверджують, що керівництво не зробило нічого задля виведення заводу з кризи.


«Якщо не буде прийнятий план санації підприємства і працівникам не повернуть борги із зарплати, буде оголошений безстроковий страйк», – заявив пан Віктор.


Рік тому, 1 жовтня 2015 року, ВАТ «Пресмаш» було оголошено неплатоспроможним і розпочато процес банкрутства.  За даний період кількість працівників зменшилася з 180 до 76. Людям не виплатили 20 зарплат, заборгованість складає 3 млн 342 тис. грн.


Страйкувальники вимагають погашення заборгованостей по зарплаті, а також не допустити банкрутства заводу. Лист з викладенням ситуації, вимогами та підписами працівників, був розісланий в усі органи влади міста й області. 


«Загальний борг підприємства перед працівниками більш як 3 млн, перед податковою понад 10 млн грн, – підтвердила начальник юридичного відділу ВАТ «Пресмаш», представник трудового колективу у суді щодо процедури санації Оксана Соболик. – Ми стали заручниками процесу виплати зарплати: є 30 людей, які звільнилися і не отримали зарплату».


 Олена Шрубенко

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.