Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Власть

Франківські активісти просять НАБУ розібратися із розкраданням коштів УДКТІагротранс

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   8351
Франківські активісти просять НАБУ розібратися із розкраданням коштів УДКТІагротранс
На своїй сторінці в соцмережах громадський активіст Ростислав Гудзінський опублікував пост, в якому заявляє про те, що в найближчий час групою активістів буде підготовлене звернення до НАБУ з приводу доведення групою посадових осіб та суддей до банкрутства УДКТІагротранс, розтрати коштів та розкрадання державного майна, а також рейдерського захоплення приміщень УДКТІагротранс площею 4472,41 кв. м нібито на потреби ДСУ.


Так, за словами пана Ростислава, посадовими особами інституту та адміністрацією Окружного адміністративного суду в порушення діючого ЗУ були сфальсифіковані погоджувальні документи про передачу приміщення інституту ДСУ. За УДКТІагротранс залишилась площа 200 кв.м, борги по зарплаті та перед держустановами у сумі понад 3000000 грн. Всі ці дії відбулись у час проведення страйку трудового колективу.


Нагадаємо, що «розбірки» навколо цієї справи тривають вже близько двох років, а на колишніх працівників УДКТІагротран В. Остапровича та І. Прокопчука було порушено кримінальні справи.Олена Шрубенко

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.