Сегодня: Суббота, 18 Января 2020 года
Власть

Марцінків послав патрульних на... Ратушу. Перли мера з оперативної наради

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   11088
Марцінків послав патрульних на... Ратушу. Перли мера з оперативної наради
Тримайте свіжу порцію "мерських" перлів зі щотижневої оперативної наради у виконкомі. 


"Перли" Руслана Марцінківа зі щотижневої оперативної наради


Під час звіту представника Муніципальної інспекції про виконану роботу за тиждень, знову згадали про некошену траву на території міста.


Руслан Марцінків: "Що ще трава росте? Джус (директор КП "МІУК" прим.авт.), коли траву покосимо? Жовтень місяць, а ще трава росте..."


Обговорили питання й початку опалювального сезону. Зокрема, мера здивувало, що по місту йде так багато ремонтів трубопроводів і відповідно дорожнє покриття тих ділянок знято. 


Руслан Марцінків: "Теплокомуненерго" в своїх кращих традиціях. Тепло подали в них прорвало. А в інших що?". 


Під час звіту начальника патрульної поліції Дмитра Міхальця, мер розповів, що в неділю ледь не став свідком ДТП біля міської Ратуші. Додавши, що ввечері в центрі міста молодики п'ють пиво, а потім ганяють навколо Ратуші на своїх автівках. Марцінківа така ситуація здивувала, адже, як перепитав він у Міхальця, в'їзд у центр міста на вихідних перекривають. На що Міхалець відповів: "Перекривають центр лише до 21:00".


Руслан Марцінків: "А штрафи від таких горе-водіїв ідуть в міський бюджет", поцікавився Марцінків у Міхальця. "Ні", — відповів начальник патрульних. "Шкода" — сказав мер і порадив Міхальцю. — Хочете спіймати багато порушників, їдьте на Ратушу". 


Крім того, начальник патрульних доповів, що кількість нетверезих водіїв, попри підвищені штрафи не зменшується. На що Марцінків спробував пожартувати: "Просто надворі стало холодно". Юлія Канюс

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.