Сегодня: Понедельник, 23 Сентября 2019 года
Власть

Активістам «Єдиного центру» надійшли повістки

  •   Карина Светлова  •   0312.ua   •   10977
Активістам «Єдиного центру» надійшли повістки
Депутат Верховної Ради Віктор Балога заявив, що активісти його партії «Єдиний центр» в Закарпатській області почали масово отримувати повістки до військкомату. Про це Балога написав на своїй сторінці у Facebook.


Балога зазначив, що минулого тижня виконуючі обов'язки голів райдержадміністрацій на Закарпатті написали заяви на звільнення, їх звільнили, а на цьому тижні «всім поголовно прийшли повістки з військкоматів», повідомляє zaxid.net.


Крім того, за словами Балоги, на цьому тижні прийшли повістки всім активістам «Єдиного центру», списки яких рік тому партія подавали в центральний штаб пропрезидентської партії, коли вирішила підтримати Петра Порошенка на виборах президента.


Поряд з цим, продовжив депутат, за останній тиждень повістки прийшли депутатам районних рад від «Єдиного центру».


Нагадаємо, 11 липня вдень у Мукачеві виникла стрілянина між «Правим сектором» та людьми з оточення народного депутата Михайла Ланя. Пізніше Михайло Ланьо натякнув про причетність Балоги до фінансування закарпатського осередку «Правого сектору».


Сам Віктор Балога причетність до цієї ситуації заперечує, засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо конфлікту в Мукачеві проігнорував.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.