Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Власть

Прокуратура оскаржуватиме в апеляційному суді суму застави, яку визначив суд для березівських хабарників

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   11269
Прокуратура оскаржуватиме в апеляційному суді суму застави, яку визначив суд для березівських хабарників
Обласна прокуратура не згідна з сумою застави, яку призначив суд голові села Березівка Олександру Варі, якого 25 серпня затримали правоохоронці під час отримання хабара в розмірі 500 тис. грн


Врахувавши всі обставини справи, суд прийняв рішення застосувати щодо сільського голови і його поплічника — депутата Березівської сільради Орла Богдана, який виступав посередником — запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Проте з можливістю внести заставу. 


Прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури області Віталієм Поп'юком було внесено клопотання — призначити суму застави у розмірі 650 мін. з.п., тобто 942 500 грн


Суд клопотання відхилив і визначив заставу у розмірі 234, 260 грн. 


Прес-аташе міського суду Михайло Савлюк пояснює, що суддя приймала рішення в рамках закону і встановила суму застави в рамках встановлених КПК для даної категорії злочинів. Враховувалось також те, що дана особа затримана вперше.


На дану ухвалу суду прокуратура внесла апеляцію.


До теми: "З обранням на посаду сільського голови Вара склав свої повноваження в ГО "Голос", – Ростислав Гудзінський
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.