Сегодня: Пятница, 27 Апреля 2018 года
Власть

Арматурний завод за борги продадуть на аукціоні. Стартова ціна ― 40,2 млн грн

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9916
Арматурний завод за борги продадуть на аукціоні. Стартова ціна ― 40,2 млн грн
Попри те, що Арматурний завод веде активну господарську діяльність, підприємство заборгувало АТ "Брокбізнесбанк" 241,81 млн грн. 


Саме через значні борги на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з'явилося повідомлення про продаж франківського промислового гіганта, ― повідомляє 0342.ua з посиланням на повідомлення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб


ФГВФО виставляє на продаж права вимоги за кредитом, виданим АТ «Брокбізнесбанк», забезпеченням за яким виступає майновий комплекс підприємства з виробництва трубопровідної арматури, розташований у Івано-Франківську.


Станом на 1 липня цього року сумарна заборгованість за договором сягнула 241,81 млн грн. 


У забезпечення за кредитом передано нерухомість, обладнання, готову продукцію та майнові права. 


Так, у заставі банку знаходиться приміщення цілісного майнового комплексу з виробництва трубопровідної арматури, зокрема, деревообробний цех, склад-ангар, побутовий комплекс. Сумарна площа будівель, що розміщуються в Івано-Франківську, – 51 920 м2. Разом із нерухомістю у забезпечення за кредитом передано земельну ділянку, площею у 19,29 га, на якій розміщені дані споруди.


Крім того, забезпеченням за кредитом виступають лікувально-оздоровчий комплекс (площею 511,8 м2) у Івано-Франківську та база відпочинку (площею 186,8 м2) у с. Яблуниця, Івано-Франківської області.


Презентацію із описом виставленого на продаж активу та об’єктів застави можна побачити тут.


Початкова ціна лоту – 40,2 млн грн.


Аукціон відбудеться 23 серпня з 10.00 до 11.00 год. на електронному майданчику Товарна біржа «Київська агропромислова біржа»Заявки на участь у торгах прийматимуться до 15 години 19 серпня включно.


Детальну інформацію про усі заплановані торги з продажу активів банків, що ліквідуються, можна знайти наОфіційному сайті Фонду та на Інформаційному порталі http://torgi.fg.gov.ua/.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.