Сегодня: Вторник, 20 Марта 2018 года
Власть

Ужгородці прийшли до мера за землею

  •   Карина Светлова  •   0312.ua   •   9179
Ужгородці прийшли до мера за землею
Мер Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні провів особистий прийом громадян.


Як повідомляє ужгородська міська рада, найбільше сьогодні було питань про отримання земельних ділянок – деякі ужгородці перебувають у черзі ще з початку 90-х років.


Приходив уточнити, як іде розгляд його справи щодо отримання землі учасник бойових дій в Афганістані.


Інший чоловік, учасник АТО, який живе в гуртожитку з дружиною і двома дітьми в кімнаті площею 12 метрів, цікавився, як отримати ділянку, щоб розмістити на ній батьківський дерев'яний будинок, який хоче, розібравши, перевезти з села.


         Троє мешканців вулиці Володимирської прийшли з'ясувати позицію міськради щодо прибудинкової території біля їхньої багатоповерхівки – справа вже кілька років у суді, а люди нещодавно утворили ОСББ і хочуть вирішити питання із землею, аби під їхніми вікнами не проводилася забудова.


         Була на прийомі і жінка, в якої нещодавно згоріла квартира в мікрорайоні "Шахта" – міський голова пообіцяв розглянути, як можна допомогти родині. Зверталися також із проблемами, що тече дах, бюрократичні заковики не дають можливість приватизувати формально відомче житло, з проханнями про матеріальну допомогу для лікування тощо.


         
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.