Сегодня: Вторник, 19 Ноября 2019 года
Власть

Муніципали ужгородської мерії ганяють "базарників"

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   9489
Муніципали ужгородської мерії ганяють "базарників"
Сьогодні працівники відділу муніципальної поліції та правопорядку міськради спільно з патрульними поліцейськими проводили роз'яснювально-попереджувальну роботу серед продавців, які облюбували собі місце для торгівлі прямо навпроти входу до ринку на площі Корятовича ("Зелений базар").


Про це повідомляє прес-служба ужгородської міської ради.


"Муніципали" наголошували продавцям, що вони здійснюють торгівлю у невстановленому місці, захаращують тротуар, торгують продуктами прямо із землі, натомість буквально у 20 метрах - ринок, де є вільні торгові місця. І просили прибрати товар з вулиці. 


Після розмови з правоохоронцями продавці неохоче, та все ж розійшлися. 


"Протидія незаконній торгівлі, стихійним ринкам буде системною і рейди відбуватимуться не тільки у центрі, а й по всьому місту", - обіцяють у мерії.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.