Сегодня: Суббота, 18 Января 2020 года
Власть

Суд призупинив всі будівельні роботи на скандальній ділянці біля міського озера в Івано-Франківську

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   918
Суд призупинив всі будівельні роботи на скандальній ділянці біля міського озера в Івано-Франківську
Окружний адміністративний суд частково задовольнив клопотання ГО "Поступовий гурт франківців" і призупинив дію реєстрації про початок будівельних робіт на ділянці поблизу міського озера, яку орендував екс-підприємець Ріяфет Гасимов.


В Окружному адмінсуді задовольнили клопотання ГО "Поступовий гурт франківців". Суд постановив призупинити дію реєстрації про початок будівельних робіт на ділянці площею 1,88 га, на якій ПП "Вамбуд" зводить комплекс багатоповерхівок. Відтак, з сьогоднішнього дня не можуть проводитися жодні будівельні роботи.


Ухвала суду підлягає негайному виконанню та може бути оскаржена у Львівському апеляційному суді.


"Сама декларація ще не скасована, але це перший крок до її скасування", – зазначив у коментарі КУРСу представник ГО "Поступовий гурт франківців" Андрій Кузь.


Суд також долучив до справи за позовом ГО "Поступовий гурт франківців" до Державної архітектурно-будівельної інспекції в якості третьої сторони ПП "Вамбуд", оскільки рішення у справі може вплинути на їхні права та обов'язки. 


Нагадаємо, "Поступовий гурт франківців" домагається у суді скасування декларації Державної архітектурно-будівельної інспекції про початок і виконання будівельних робіт на цій ділянці.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.