Сегодня: Среда, 29 Января 2020 года
Власть

Івано-Франківська область розпочинає співпрацю з канадським проектом «Проміс»

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   746
Івано-Франківська область розпочинає співпрацю з канадським проектом «Проміс»
Вже з цієї осені 4 міста Івано-Франківської області матимуть можливість розпочати співпрацю з проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) та отримають доступ до найсучасніших знань та ресурсіву сфері місцевого економічного розвитку.


Проект ПРОМІС співпрацюватиме з 16 містами-партнерами з чотирьох областей України (Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської, Полтавської), та впроваджуватиметься у період 2015-2020 роки Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.


Загальна мета Проекту ПРОМІС – це зміцнення муніципального сектору в Україні шляхом підвищення спроможності міст-партнерів у сфері просування демократії та економічного розвитку,  а на місцевому рівні - створення більш сприятливого середовища для малого та середнього бізнесу і місцевого економічного розвитку, підтримки процесу децентралізації, планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.


Наразі відбувається конкурсний відбір міст, який завершиться 25 вересня. У конкурсі беруть участь 26 міст, які попередньо надіслали анкету для відбору. Відбір міст здійснюватиметься у тому числі і шляхом відвідання місією представників Проекту ПРОМІС міст-кандидатів.


Група канадських і українських експертів перебуватиме в області 18-19 червня, та проведе низку зустрічей у містах Івано-Франківськ, Калуш, Долина, Болехів, Надвірна, Яремче, Коломия та Бурштин з представниками органів місцевого самоврядування, бізнес-спільноти і громадськості.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.