Сегодня: Среда, 21 Февраля 2018 года
Власть

Мер і 70 ужгородців

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   9059
Мер і 70 ужгородців
Найбільше заяв стосувалися земельних питань, - інформує прес-служба ужгородської міської ради. За словами Богдана Андріїва, це болюча проблема для Ужгорода, адже у земельній черзі ще з 1993 року стоять понад 6 тисяч мешканців міста, також на розгляді близько 800 заяв від учасників АТО. Вирішити цю проблему найближчим часом, на жаль, не вдасться.
Багато звернень було з проханням надання матеріальної допомоги: на лікування, на проведення операцій, на вирішення соціально-побутових проблем. Питання, які стосуються надання допомоги у межах 500 гривень, будуть вирішені найближчими днями, сказав міський голова, інші – вивчатимуть у профільних комісіях.
Також сьогодні перед міським головою порушували питання щодо покращення житлових умов, проведення ремонтів вулиць, дахів, вирішення спірних питань щодо будівельних робіт тощо.
Нагадаємо, мер Ужгорода проводить прийом у перший понеділок кожного місяця.www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.