Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Власть

Прокуратура вимагає скасувати рішення, яким незаконно надано землю під парковки на автобазарі

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10521
Прокуратура вимагає скасувати рішення, яким незаконно надано землю під парковки на автобазарі
Прокуратурою Тисменицького району пред’явлено позов про визнання протиправним та скасування рішень Угринівської сільської ради. Йдеться про рішення сільської ради від 2011 року, яким одному із суб’єктів господарювання надано дозвіл на організацію паркування автомобілів на ділянці площею 5,9 га, в районі авторинку селі Угринів.


Як з’ясувала прокуратура, вказане рішення прийнято всупереч вимогам законодавства. Так, не маючи на те повноважень, сільська рада без розробленого та затвердженого проекту відведення, розпорядилась ділянкою за межами населеного пункту, яка перебуває в постійному користуванні Служби автомобільних доріг, - інформує 0342.ua.


В подальшому, рішенням виконавчого комітету сільської ради було встановлено плату за паркування транспортних засобів. При цьому орган місцевого самоврядування жодних повноважень будь-кому на отримання коштів за вказані послуги не надав. В результаті цього, збір коштів за паркування транспортних засобів на вказаній території є незаконним та самоправним.


У позовній заяві прокуратура через суд вимагає визнати протиправними та скасувати вказане рішення. Водночас,  за фактом шахрайства розпочато досудове розслідування.
www.0342.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.