Сегодня: Понедельник, 16 Сентября 2019 года
Власть

Сьогодні офіційно підписали рішення про "безвізовий режим"

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   8811
Сьогодні офіційно підписали рішення про "безвізовий режим"
У середу, 17 травня, в Європарламенті відбулася урочиста церемонія підписання законодавчого акту, яким буде запроваджений безвізовий режим для громадян України.


Церемонія підписання пройшла у Страсбурзі, повідомляє кореспондент "Європейської правди".


Документ був підписаний президентом Європейського парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ та національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абелою.


На церемонії підписання також були присутні президент України Петро Порошенко та доповідачка Європарламенту з питання українського безвізу Марія Габріель.


Президент України документ не підписував, оскільки підписаний регламент є внутрішнім рішенням ЄС, а не двостороннім документом.


Після підписання рішення про безвіз ще має бути оприлюднене в Офіційному журналі ЄС. Через 20 днів безвізовий режим набуде чинності; очікується, що він запрацює від 11 червня.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.