Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Власть

Нідерландці здивовані чистотою нашої області

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   8698
Нідерландці здивовані чистотою нашої області
Сьогодні, 12 травня, розпочалася XV сесія обласної ради. Серед іншого, чиновники заслухали питання про стан поводження з побутовими відходами на території області. Свою думку про стратегію поводження з відходами зазначив представник Уряду Нідерландів. 


Днями нідерландці відвідали деякі громади області та майже всі полігони, розташовані в Івано-Франківщині. За словами урядовця з Нідерландів, наша область дуже чиста, на відміну від деяких регіонів Європи, тому, на перший погляд, ситуація з відходами, не така вже погана, але працювати потрібно негайно.


«Ми розробимо Вам ( ред. жителям Івано-Франківської області) план поводження з побутовими відходами, відповідно до суворих критеріїв Європейського союзу. Деякі полігони, які ми побачили, повинні бути закритими та потребують змін, проте усіх їх можна реконструювати. Для цього потрібно буде багато часу, та починати варто з малого», — зазначає урядовець.


Наразі в області функціонують 16 полігонів, проте об’єм сміття з кожним роком збільшується. Тому існують деякі проблеми, які потребують оперативного вирішення. Зокрема, це ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ та розроблення схеми санітарної очистки і прибирання територій населених пунктів.


Тому, депутати обласної ради вирішили посилити контроль за раціональним використанням та безпечним поводженням з відходами на території області та організувати ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, засмічень території. Окрім цього, представник Уряду Нідерландів пообіцяв розробити стратегію поводження з відходами, альтернативи якої ще немає в Україні


Читайте також: Дві години депутати думали, чи потрібно звертатися до Президента, щоб не допустити екологічної катастрофи
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.