Сегодня: Пятница, 21 Июня 2019 года
Власть

Богдан Андріїв прокоментував проект рішення про свою відставку з посади мера Ужгорода

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   8449
Богдан Андріїв прокоментував проект рішення про свою відставку з посади мера Ужгорода
Як інформував 0312.ua, В Ужгороді на сесії розглянуть рішення про дострокове припинення повноважень мера Андріїва. Прес-служба ужгородської мерії оприлюднила коментар мера Ужгорода з цього приводу.


Богдан Андріїв вважає, що проект рішення про його відставку не відповідає законодавству і не матиме жодних юридичних наслідків:


"У нас демократична країна. Ужгородці, як, утім, і мешканці інших міст чи сіл, можуть ініціювати у місцевій раді розгляд будь-якого питання, що стосується територіальної громади. Це передбачено Законом "Про місцеве самоврядування в Україні". Але саме цей проект не відповідає законодавству, бо є чітко визначена процедура відкликання міського голови з посади за народною ініціативою. Наразі проект із таким механізмом, де підміняються поняття народної ініціативи для маніпулювання громадською думкою, не передбачає ніяких юридичних наслідків".


Також очільник Ужгорода запевняє, що мерія продовжує працювати у звичному режимі:


"Детальну правову оцінку проекту хай дають юристи. На мою ж думку, це спроби деструктивних сил дестабілізувати ситуацію у місті. Проте хочу запевнити ужгородців: міська рада працює у звичному режимі, вирішуються всі питання забезпечення життєдіяльності Ужгорода".


Богдан Андріїв прокоментував проект рішення про свою відставку з посади мера Ужгорода

 

Голос міста

Чи задоволені Ви роботою мера Ужгорода Богдана Андріїва?


Проголосували 464 особи


25.9%Так31.7%Ні25.4%Скоріше так, ніж ні10.3%Скоріше ні, ніж так6.7%Важко відповісти


ТакНіСкоріше так, ніж ніСкоріше ні, ніж такВажко відповісти

www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.