Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Спорт

Незвичні напрямки фітнесу в Івано-Франківську. Огляд

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10895
Незвичні напрямки фітнесу в Івано-Франківську. Огляд
Якщо ви хочете зайнятися спортом, але в тренажерному залі чи на степ-аеробіці вже не цікаво, варто спробувати щось новеньке. Ми підібрали для вас варіанти незвичайного фітнесу в нашому місті.


Джампінг


Незвичні напрямки фітнесу в Івано-Франківську. Огляд


Джампінг (SKY Jumping) — це напрямок фітнесу, в якому для занять використовується оснащений ручками круглий батут. По суті, це веселі стрибки під запальну музику. 


Як будь-яке аеробне навантаження, джампінг дуже енергоємний. Щоб витратити таку ж кількість калорій, як за одне таке тренування, доведеться бігти в інтенсивному темпі більше години, не зменшуючи швидкості. 


До стрибків у різному темпі додаються ще й силові вправи — випади, присідання (в тому числі статичні), стрибки на одній нозі, а ще біг на батуті з прискоренням і підкиданням колін.


Ось як це виглядає:Де знайти: фітнес-клуб "Адам і Єва".


Танець на полотнах (на обручі)


Незвичні напрямки фітнесу в Івано-Франківську. Огляд


Танець на шовкових полотнах (Aerial Silks) — це суміш танцю, акробатики, гімнастики та циркового мистецтва. В основі напрямку лежить повітряна гімнастика. 


Вправи виконуються виконується на двох смугах тканини, що звисають зі стелі. Серед рухів різноманітні і незвичайні "обриви", "розкрутки" і варіанти статичних поз. Найпростіше уявити собі специфіку, задавши виступ повітряних гімнастів під куполом цирку.


Танець на полотнах вимагає великої м'язової сили і витривалості, так само як і хорошою гнучкості. Тому програма тренувань спланована так, щоб розвивати всі ці показники.


Танець на повітряному обручі (Aerial Hoop) за концепцією нагадує танець на полотнах. Різниця в тому, що різні трюки, перевороти і позування виконуються всередині металевого обруча, піднятого в повітря.


Незвичні напрямки фітнесу в Івано-Франківську. Огляд


Як правило, заняття включають в себе силове тренування, силові вправи на повітряному кільці, розучування елементів і різних зв'язок, стретчинг.


Де знайти: школа танцю "Caramel".


Черлідинг


Незвичні напрямки фітнесу в Івано-Франківську. Огляд


Черлідинг — це вид спорту, який поєднує в собі елементи хореографії, акробатики та спортивної гімнастики. 


Тренування складаються з акробатичних і танцювальних рухів в різних комбінаціях. Їм передує розминка, яка включає загальнофізичну підготовки (ходьба, біг, стрибки і т.д.), вправи на розвиток і зміцнення м'язів, та розвиток гнучкості. 


В черлідингу, як і в фітнесі, немає обмежень за комплекцією та віком. Він допомагає скинути зайву вагу, зміцнити м'язи та покращити гнучкість та пластику. 


Де знайти: фітнес-клуб "Intre-Fit".


Степ-аеробіка на платформі Reebok EasyTone


Незвичні напрямки фітнесу в Івано-Франківську. Огляд


Вправи під час тренування виконуються на спеціальній степ-платформі з повітряними камерами в нижній часині. Вона спроектована таким чином, щоб створювати природну нестійкість.


Виконуючи вправи, ви весь час змушені тримати рівновагу, за рахунок чого додатково включаються в роботу м'язи-стабілізатори всього тіла. Щільність повітря в камерах можна регулювати і таким чином змінювати інтенсивність навантаження під час тренування.


Перевагою таких тренувань над звичайною степ-аеробікою є додатковий розвиток м'язів-стабілізаторів, які відповідають за координацію тіла.


Ось на що це схоже:Де знайти: фітнес-клуб "Адам і Єва".


Читайте також: Де у Франківську безкоштовно підтягнути свою розмовну англійську">
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.