Сегодня: Четверг, 22 Марта 2018 года
Спорт

Параолімпійці Прикарпаття не мають, де тренуватися, але перемагають на світових змаганнях

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9265
Параолімпійці Прикарпаття не мають, де тренуватися, але перемагають на світових змаганнях
З 8 по 12 березня у Празі проходив чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів паралімпійців. Івано-Франківщину представляли на змаганнях три спортсмени.


Прикарпатці вибороли на змаганнях сім медалей. Зокрема, Юлія Шуляр (тренер Єрузель Євгеній Іванович) – біг 200 м – ІІІ місце; естафета 4 х 200 м – ІІІ місце; Василь Біленко (тренер Антонець Володимир Володимирович) – біг 60 м з бар’єрами – І місце (рекорд змагань); естафета 4 х 400 м – ІІІ місце; Павло Волуйкевич (тренер Єрузель Євгеній Іванович) – біг 3000м – І місце; біг 1500 м – ІІ місце; естафета 4 х 400 м – ІІІ місце.


Сьогодні, призери змагань поділилися своїми враженнями від чемпіонату. Рекордсмен змагань Василь Біленко зазначив, що були деякі незручності в організації, але загалом, то все вдалося. Свій рекорд хлопець присвячує тренеру, який не дочекався виступу свого підопічного, адже помер ще минулого року.


Павло Волуйкевич, в свою чергу, дуже задоволений прийомом чехів та організацією.


Спортсмени зазначають, що найсильнішими конкурентами на змаганнях була російська збірна. Та завдяки командній підтримці, прикарпатці успішно поповнили скарбницю своїх нагород.


Тренери параолімпійців відзначають, що хлопці — молодці, адже зважаючи на те, що зарплати параолімців не вистачає, навіть, на необхідне для спортсмена харчування, їм вдається показувати такі результати. За їхніми словами, бажає кращого і місце для тренувань спортсменів.


Читайте також: На Коломийщині ліквідовують єдину ДЮСШ з водних видів спорту: батьки б’ють на сполох


Прикарпатським журналістам пропонують зняти фільм про олімпійців


Баскетболісти Калуша – найкращі в Україні
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.