Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Спорт

В Ужгороді провели чемпіонат міста з боксу: фото

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   9915
В Ужгороді провели чемпіонат міста з боксу: фото
Днями в Ужгороді в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 пройшов Чемпіонат міста з боксу серед юнаків (2003-2004 р.н.), юніорів (2001-2002 р.н.) молоді (1999-2000 р.н.) та чоловіків клубів та ДЮСШ м. Ужгород у відповідних вагових категоріях згідно правил АІВА.

Турнір відбувся під патронатом та за фінансової підтримки мецената та почесного гостя, Івана Шутка, Президента Ужгородської Федерації боксу. 

Степан Молнар зазначив, що змагання пройшли на високому рівні, юні ужгородські спортсмени продемонстрували гарну фізичну форму та високий рівень підготовки.

Переможці отримали призи та почесні грамоти. Підсумовуючи результати змагань, Степан Молнар підкреслив, що завдяки підтримці меценатів у місті проводиться пропагування здорового способу життя та популяризація боксу.

Нагадаємо, Ужгородський "Спартак" переміг у міжнародному турнірі із хокею: фото.

В Ужгороді провели чемпіонат міста з боксу: фото
В Ужгороді провели чемпіонат міста з боксу: фото
В Ужгороді провели чемпіонат міста з боксу: фотоwww.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.