Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Спорт

Франківська спортсменка здобула «золото» та «срібло» на чемпіонаті світу (ФОТО)

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10272
Франківська спортсменка здобула «золото» та «срібло» на чемпіонаті світу (ФОТО)
Івано-франківська каноїстка Людмила Лузан стала чемпіонкою світу в юніорській каное-одиночці та віце-чемпіонкою - в спринті.


Здобувши "золото", Людмила Лузан увійшла в історію, ставши першою чемпіонкою світу серед юніорів на дистанції 500 метрів, - пише сайт 0342.ua з посиланням на sport.if.ua.


Про свої претензії на перемогу в цьому виді вона заявила ще в попередніх заїздах, показавши другий результат в обох вікових категоріях. І в фіналі не втратила свій настрій і вже на початку дистанції вийшла в лідери.


Головним конкурентом в боротьбі за перемогу стала переможниця в спринті білоруска Надія Макарченко. Українка довгий час мала перевагу десь чверть корпусу. Електронний секундомір на половині дистанції помилково показував перевагу білоруської веслувальниці. Макарченко спробувала надати цій ситуації реальних обрисів і десь за 100 метрів почала потужно фінішувати. З кожним гребком вона скорочувала відставання, а метрів за десять до фінішу човни взагалі порівнялися. Але Людмила знайшла чим відповісти - останній, надпотужний гребок залишився за нею.


За відеотрансляцією сумнівів не було: Людмила Лузан - чемпіонка світу. На цей раз цей факт підтвердила і електроніка. Результат - 2.20,380 та чотири десятих переваги перед конкурентом.


Нагадаємо, що чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное проходив у португальському місті Монтемор-у-Велью.


Франківська спортсменка здобула «золото» та «срібло» на чемпіонаті світу (ФОТО)

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.