Сегодня: Вторник, 18 Февраля 2020 года
Спорт

Учасники благодійного велопробігу «Захід-Схід» прибули до Івано-Франківська (ФОТО)

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10566
Учасники благодійного велопробігу «Захід-Схід» прибули до Івано-Франківська (ФОТО)
22 липня близько 13:00, подолавши 65 кілометрів із села Новоселиця Долинського району, учасники благодійного велопробігу «Захід-Схід» у середмісті Івано-Франківська біля міської ратуші.


Велосипедисти охоче спілкуються із журналістами та містянами, розповідаючи їм про свій незвичайний захід, - сайт 0342.ua з посиланням на управління ДСНС України в області.


Учасників велопробігу зустріли й представники Управління ДСНС в Івано-Франківській області, адже ця акція проходить за всебічного сприяння Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Велосипедисти побували на території Управління ДСНС в області по вулиці Франка. Тут вони відвідали виставку пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС в Івано-Франківській області - унікальний музей, у залах якого представлено історію становлення і розвитку пожежної справи на Прикарпатті. Усім тут дуже сподобалося.


В обідню пору учасники благодійного велопробігу «Захід-Схід» мають намір перепочити, а ввечері представники Спілки ветеранів АТО Івано-Франківської області планують провести для них екскурсію містом.


Вранці 23 липня велосипедисти хочуть відвідати музей Степана Бандери в Старому Угринові Калуського району, а о 16:00 дадуть прес-конференцію для представників мас-медіа на Європейській площі в Івано-Франківську біля Меморіального комплексу та пам'ятника Степану Бандері.


Учасники благодійного велопробігу «Захід-Схід» прибули до Івано-Франківська (ФОТО)

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.