Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Спорт

Прикарпатка на Чемпіонаті Європи виборола срібло (ВІДЕО)

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10992
Прикарпатка на Чемпіонаті Європи виборола срібло (ВІДЕО)
На чемпіонаті Європи з легкої атлетики коломиянка Анастасія Ткачук виборола срібло на дистанції 800 метрів.


Зараз дівчина посідає перше місце в рейтингу легкоатлетів області, - пише сайт 0342.ua.


Срібна медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики стане ще одним доповненням до численних спортивних нагород Анастасії Ткачук. У свої 22 роки дівчина є рекордсменкою України з бігу на 800 та 1000 метрів, майстром спорту з України міжнародного класу з легкої атлетики та посідає 1 місце в рейтингу легкоатлетів області.


На чемпіонаті Європи в Таліні Настя вже вруге. У 2011 році дівчина здобула золоту медаль серед юніорів тому хотіла повторити минуле досягнення. Та все ж цьогоріч, Анастасія фінішувала другою, поступившись золотом француженці, але українська спортсменка не засмучується.


Надалі в планах дівчини участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики у Пекіні, що відбудеться через місяць. Спортсменка запевняє, що зараз вона у чудовій формі та готова здобувати нові нагороди.


Деталі у сюжеті ТРК НТК.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.