Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Спорт

Ужгородські плавці стартували з Дідом Морозом

  •   Илона Мамаева  •   0312.ua   •   11217
Ужгородські плавці стартували з Дідом Морозом
Участь у спортивному заході взяли близько 130 юних плавців. Завітали на відкриття змагань директор спорткомплексу УжНУ Андрій Курта, спонсори та меценати, президент обласної федерації водних видів спорту Роберт Левицький, а також представники міської та обласної влади. Зокрема, спортсменів привітали начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан та директор ОЦФЗН “Спорт для всіх” Оксана Мошкола. Юні спортсмени, окрім, власне, участі у змаганнях напередодні отримали додатковий заряд приємних емоцій. Все тому, що спортивну подію не оминув увагою Дід Мороз разом зі своєю Снігуркою, які привітали присутніх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. А от дітлахам вручили те, без чого вони не можуть – солодощі. Проте, смачненьке тимчасово відходить в сторону, коли йдеться про змагання. Юні спортсмени (від 2006 року народження і молодші) здійснювали запливи у дистанції 25 та 50 м, повідомляє управління молоді та спорту Закарпатської ОДА. Змагалися за допомогою 4 стилів: кролем, брасом, на спині та дельфіном. Оцінював дії учасників головний суддя змагань майстер спорту з плавання, очільник спортивного клубу з плавання “На старт!”.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.