Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Спорт

Спортсменка з Прикарпаття зайняла призове місце на Кубку світу з веслування на байдарках і каное

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   15664
Спортсменка з Прикарпаття зайняла призове місце на Кубку світу з веслування на байдарках і каное
Змагання нещодавно пройшли в Португалії, в місті Монтемор-у-Велью.


завершився перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. На рахунку української збірної п'ять золотих, дві срібні та чотири бронзові медалі.

Вихованка школи вищої спортивної майстерності управління спорту Івано-Франківська ОДА на цьому турнірі здобула дві бронзові нагороди. Дві олімпійські дистанції, на 200 та 500 метрів, принесли успіх нашій спортсменці та спортивне визнання світового рівня.


Зазначимо, Людмила Лузан тренується під керівництвом заслуженого тренера України С. Батомункоєва та представляє спортивний клуб «Альбатрос».Спортсменка з Прикарпаття зайняла призове місце на Кубку світу з веслування на байдарках і каное


Читайте також: На Прикарпатті пройшов фестиваль дельтапланеризму. ФОТО
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.