Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Происшествия

В Україні зафіксували найвищу смертність на дорогах серед усіх країн Європи

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10202
В Україні зафіксували найвищу смертність на дорогах серед усіх країн Європи
Про це повідомив начальник управління надання медичної допомоги дорослим МОЗ України Андрій Гаврилюк під час прес-конференції, присвяченої Тижню безпеки дорожнього руху.


Так, за даними Департаменту медичної допомоги МОЗ, з 2011 по 2016 рік в Україні зареєстровано близько 170 тисяч ДТП з потерпілими, в яких загинули 26,5 тис. людей і 209 тис. були травмовані, інформує «Слово і Діло».


ДТП в Україні є першою за поширеністю причиною смерті серед молоді у віці від 15 до 24 років і другою – серед дітей у віці від 5 до 14 років. Понад 43% загиблих є пішоходами й велосипедистами.


Там підрахували, що ДТП з тяжкими наслідками в Україні відбуваються через перевищення водіями швидкості (39% випадків), необлаштованість пішохідних переходів (38%), порушення правил перетину перехрестя (30%), а також управління автотранспортом у нетверезому стані.


В Україні зафіксували найвищу смертність на дорогах серед усіх країн Європи


У той же час, за даними управління безпеки дорожнього руху МВС України, за останні роки рівень смертності внаслідок ДТП знизився.


У МВС наводять такі цифри: у 2014 році в країні відбулося 30,68 тис. дорожньо-транспортних пригод із потерпілими, у 2015-му – 26,19 тис., В 2016-м - 25,49, а за перші три місяці 2017 року – майже 5,47 тис.


Смертність на дорогах, за даними правоохоронців, також поступово знижується (в масштабах року). Так, 2014 року на дорогах країни загинули 4,83 тис. осіб, в 2015-му – 4,48 тис., ще через рік – трохи більше 4 тис. З січня по березень 2017 року включно смертність на дорогах України сягнула 702 осіб.


Згідно з даними Світового банку, втрати української економіки від дорожньо-транспортного травматизму щорічно досягають 4,5 млрд доларів (за розрахунками за 2014 рік).


Нагадаємо, раніше Володимир Гройсман озвучив статистику смертності в ДТП на українських дорогах. Назвавши цифри жахливими, він пообіцяв ініціювати законодавчі зміни, які б могли зменшити статистику смертності на дорогах.


Читайте також: Прикарпатська прокуратура розслідуватиме ДТП, жертвами якої стали четверо людей
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.