Сегодня: Понедельник, 09 Декабря 2019 года
Происшествия

Лікарі швидкої, які вчора чергувала на Вічевому майдані, кажуть, що серйозних травм у франківців не було

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   9639
Лікарі швидкої, які вчора чергувала на Вічевому майдані, кажуть, що серйозних травм у франківців не було
Масову істерику, яку роздули в мережі, про начебто десятки травмованих на концерті Тіни Кароль спростовують медики. 


Як коментує старший лікар зміни Івано-Франківської станції швидкої медичної допомоги Оксана Леськів, вчора ввечері на Вічевому майдані чергувала одна їхня бригада. За даними медиків госпіталізували двох осіб з судомами: нервове перенапруження, алкогольне сп'яніння. Було ще 10 звернень без госпіталізації: травма ноги від гострого каблука, носова кровотеча, підвищення цукру тощо. Жодних переломів чи інших значних травм медики не зафіксували.


Речник патрульної поліції Микола Гурак також заспокоює і каже, що серйозних бійок під час вечірнього святкування Дня міста не було.


Вчора ввечері на Вічевому майдані у рамках фестивалю "Карпатський простір" виступала популярна українська співачка Тіна Кароль. Своїм приїздом вона викликала масовий ажіотаж: Вічевий майдан і центральні вулиці були переповнені людьми.


До теми: Батьків хлопчика, якого вчора знайшли самого в центрі міста, розшукали
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.