Сегодня: Воскресенье, 21 Июля 2019 года
Происшествия

На Прикарпатті жорстоко замордували тварину

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9517
На Прикарпатті жорстоко замордували тварину
Закатовану собаку знайшли у Коломиї.


Замордовану собаку знайшли в одному із найбільших мікрорайонів Коломиї — на вулиці Мазепи. Поруч багато будинків, 14-й ліцей, городи. На тій місцині, ймовірно, часто хтось відпочиває — там залишки від вогнища, їжі, лавочка та, навіть, саморобний курінь. Власне, там й знайшли тіло собаки.


Від побаченого досі не може прийти до себе волонтер Іванна Рибчанська. Вона власним коштом стерилізує тварин, турбується про них, каже — їх можна не любити чи боятися, але так знущатися можуть лише нелюди, інформує НТК.


Тварина безумовно зазнала болю, коли нелюди її катували. Помирала у важких муках. Якби вижила, то, швидше за все, тікала б від людей куди подалі, розповідає ветеринар Михайло Мочернюк. Або ж навпаки — стала агресивною.

До таких насильницьких дій схильні люди з нездоровою психікою. Ймовірно, підлітки, не обов'язково неблагополучні. Це ті, хто сьогодні може заподіяти шкоду тварині і вже скоро здатен завдати фізичного болю людині. Тому батьки мають стежити за дітьми, знати, де вони проводять час. І не бути байдужими до того, що відбувається навколо, розповідає психолог Наталія Федорук.

Якщо поліцейським вдасться знайти живодерів, то їм, згідно із Кримінальним кодексом, загрожує штраф до 50-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або арешт до 6 місяців. До речі, Верховна Рада має намір змінити покарання і зробити його більш жорсткішим — садити за грати на строк від п'яти до восьми років.


До теми: В сквері на "Валах" невідомі отруїли собаку. ВІДЕО
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.