Сегодня: Четверг, 22 Марта 2018 года
Происшествия

Через висловлювання у "Facebook" звільнили косівського прокурора. ФОТО ОФІЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9215
Через висловлювання у "Facebook" звільнили косівського прокурора. ФОТО ОФІЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ
Прокурора Косівського відділу місцевої прокуратури, який 16 років працював в органах прокуратури звільнили через «критичні висловлювання щодо оцінки діяльності Президента України, Кабінету Міністрів, та посадових осіб органів місцевого самоврядування, допускаючи в окремих випадках образливі висловлювання, вів дискусію у некоректній формі, давав оцінку виступам посадових осіб Генеральної прокуратури України в засобах масової інформації, чим підривав авторитет органів прокуратури» (взято з наказу №1812 від 23 березня «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності»).


Прокурора Косівського відділу місцевої прокуратури, молодшого радника юстиції Олега Попика, який працював з 2001 року звільнили з органів прокуратури за критику Петра Порошенка, Анатолія Матіоса, Кабінету міністрів, місцевих прокурорів та посадовців у мережі «Facebook».


Копії наказу про звільнення та пояснення, яке давав прокурору відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури щодо своїх дописів та коментарів у соціальній мережі, Олег Попик оприлюднив у Facebook.


Пояснення про пости у соцмережах Олег Попик давав 23 березня. Того ж дня був підписаний наказ про його звільнення з органів прокуратури. 


Пояснення у Попика бере старший радник юстиції Буца А.М. 


Через висловлювання у "Facebook" звільнили косівського прокурора. ФОТО ОФІЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ


Читайте також:Адвокату, який за 300 доларів обіцяв вирішити проблеми із судом, оголосили підозру

[media=//www.slideshare.net/slideshow/embed_code/key/fBtnCkBj692V7E?wmode=transparent] Пояснення from Марія Гаврилюк
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.