Сегодня: Среда, 22 Января 2020 года
Происшествия

На Тлумаччині піротехніки знешкодили авіаційну бомбу

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   11101
На Тлумаччині піротехніки знешкодили авіаційну бомбу
На Прикарпатті продовжують виявляти застарілі боєприпаси. Так, вчора 10 серпня на березі річки Дністер у селі Нижнів Тлумацький району було виявлено авіабомбу ФАБ-50 часів Другої Світової війни. 


Небезпечний вибуховий предмет виявили люди під час проведення земляних робіт, - інформує 0342.ua з посиланням на управління НС ІФ ОДА.


Про знахідку повідомили аварійно-рятувальному загону спецпризначення УДСНС в області. Тож група піротехніків негайно знешкодила вибхівку.


Того ж дня у місті Коломия, в канаві, під час проведення земляних робіт було виявлено ручну гранату Ф-1, яка також залежалася на прикарпатських землях з часів Другої Світової війни.


Заявку на знешкодження гранати було направлено до аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС в області.


Зазначимо, що з початку року прикарпатські піротехніки знешкодили вже 166 застарілих боєприпасів.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.