Сегодня: Четверг, 22 Марта 2018 года
Происшествия

Як патрульні наздоганяли п'яного водія Мерседесу (ВІДЕО)

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10803
Як патрульні наздоганяли п'яного водія Мерседесу (ВІДЕО)
Патрульні помітили неадекватну поведінку водія, після того, як він не зупинився на їх законну вимогу. Погоня за автомобілем Mercedes Sprinter тривала на вулицях Ленкавського, Гурика й Мазепи, а вже на Набережній, шляхом блокування службовими автомобілями, мікроавтобус вдалося зупинити.


Патрульні затримали водія, рівень алкоголю у його крові перевищував допустиму норму майже у 6 разів. Поліціянти оформили необхідні адміністративні матеріали, мікроавтобус Mercedes Sprinter евакуювали, — повідомляє прес-служба патрульної поліції.Патрульна поліція Івано-Франківська просить водіїв не сідати за кермо у стані сп’яніння та нагадує, що за такі дії передбачено адміністративну відповідальність.


[media=https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https://www.facebook.com/941094589308008/videos/1185291918221606/&show_text=0&width=400&wmode=transparent]
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.